Officine Maccaferri
ČESKÁ REPUBLIKA
Země

Přihlásit

Ti, kteří pracují v Maccaferri, mají jediný cíl: poskytnout nejlepší řešení.

Aplikujte znalosti inovativním, flexibilním a udržitelným způsobem, protože je to znalost, která je podstatou naší evoluce.
Studium, design, stavba: to nám umožňuje realizovat naše sny.

Kde nás najdete?
Klikněte zde

“Už takmer 140 rokov, spoločnosť Maccaferri poskytuje inovatívne riešenia pre stavebníctvo, geotechnický a banský priemysel. Preslávili sme ako svetový líder v oblasti gabiónových oporných konštrukcií, no za posledných 20 rokov sme výrazne rozšírili naše portfólio a dnes ponúkame technické riešenia vrátane vystužených horninových konštrukcií, ochrany pobrežia, stabilizácie pôdy, riešenia pre skládky odpadov, systémy na ochranu proti padaniu skál, a úpravy vodných tokov.
Pracujeme po boku našich klientov, ponúkame technické znalosti na dodanie všestranných, nákladovo efektívnych riešení, ktoré sú zároveň šetrné k životnému prostrediu. Či už si chcete jednoducho zakúpiť naše kvalitné produkty alebo máte záujem o riešenie na kľúč, radi Vám poskytneme naše služby!
Našou víziou je stať sa popredným medzinárodným poskytovateľom riešení s pridanou hodnotou pre stavebný trh. Implementáciou stratégie vertikálnej integrácie, skúmame, navrhujeme, dodávame, a poskytujeme konštrukčné riešenia v rámci našich cieľových trhov. Táto schopnosť predstavuje znížené riziko pre klientov a taktiež zníženie pracovného zaťaženia, pretože je tam priama komunikácia s jedným poskytovateľom služieb, čo je lepšie ako s viacerými. Okrem toho, byť výrobcom systému znamená, že sme schopní prispôsobiť naše návrhy, kombinovať materiály novými spôsobmi, čo nám umožňuje optimalizovať riešenia, čím šetríme náklady a čas našim klientom.”

All Rights Reserved © Officine Maccaferri Spa 2022 P.IVA IT 02145540379

Share This